Bal przebierańców

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć
i radości. Tak też było w dniu 11.02.2021r w naszym przedszkolu, gdzie odbył się Bal Przebierańców. W tym roku każda grupa bawiła się oddzielnie. Wszystkie przedszkolne sale zamieniły się w sale balowe, których wystrój wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy!

Przedszkolaki już od rana przebrane były za kolorowe postacie. Trudno było rozpoznać dzieci pod tymi kreacjami. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach tanecznych. Były również konkursy, do których chętnych nie brakowało. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się świetnie, a uśmiech nie znikał
z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku – w trakcie przerwy każdy zajadał się pysznym pączkiem, bo to przecież tłusty czwartek!

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Aktualizacja strony 02.04.2021