Dzień Babci i Dziadka

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka był inny niż zwykle. W trosce o zdrowie seniorów tym razem nie zaprosiliśmy ich do naszego przedszkola, aby wspólnie z nimi świętować.

Przez cały tydzień we wszystkich grupach rozmawialiśmy o ukochanych Babciach
i Dziadkach, śpiewaliśmy piosenki, recytowaliśmy wiersze, wykonywaliśmy prace plastyczne i drobne upominki. A wszystko to po to, aby małymi dziecięcymi serduszkami okazać Babciom i Dziadkom miłość.

We wszystkich grupach nagrane były muzyczne życzenia dla wspaniałych Babć
i Dziadków. Ukochani Dziadkowie mogli obejrzeć swoje wnuczęta w telefonie, komputerze czy telewizorze, siedząc w domu i popijając ciepła herbatkę z sokiem malinowym.

Z relacji wnucząt wynikało, że większość z nich bezpośrednio odwiedziła Dziadków, wręczyła upominki i złożyła serdeczne życzenia o okazji ich święta.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie w imieniu wszystkich przedszkolaków i całej społeczności przedszkola życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

Aktualizacja strony 02.04.2021