Już jesteśmy przedszkolakami

Dzień 29 października był bardzo wyjątkowy. Tego dnia dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do naszego przedszkola zostały pasowane na przedszkolaków.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już się nauczyły. Były więc piosenki, wierszyki i wspólne zabawy. Dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, zjadać wszystko z talerzyka, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i być zawsze dzielnym przedszkolakiem.

Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka w grupie „Kotki”, natomiast w grupach „Motylki”, „Biedronki” i „Wiewiórki” aktu pasowania dokonali wychowawcy.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy „nowy” przedszkolak otrzymał dyplom.
Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Aktualizacja strony 02.04.2021