Dni otwarte

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu każdego dziecka. Stanowi często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji i zapoznać z nowym dla nich miejscem, dla przyszłych przedszkolaków
i ich rodziców w dniach 21-22 stycznia zorganizowane zostały dni otwarte. Dla naszych gości wychowawcy przygotowali wiele atrakcji i ciekawych zajęć, wspólne zabawy przy muzyce oraz wykonanie prac plastycznych. Dzieci mogły także bawić się w kącikach zabaw. Rodzice w tym czasie zapoznani zostali z ofertą edukacyjną przedszkola, wysłuchali kilku cennych rad na temat adaptacji dziecka w przedszkolu.

Było nam bardzo miło gościć wszystkie dzieci oraz rodziców. Mamy również nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do przedszkola jako przedszkolaki.

Aktualizacja strony 09.10.2020