Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. W tym roku odbyło się 29 października.
Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu. Nie zabrakło też zadań dla naszych podopiecznych, z którymi przedszkolaki świetnie sobie poradziły.

Pasowania dokonała Pani Dyrektor, która życzyła dzieciom wielu sukcesów oraz radości
z pobytu w przedszkolu. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów.

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci młodszych jak i starszych. Pozwala na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania
i otwartości; stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości zdobytych w przedszkolu.

Aktualizacja strony 09.10.2020