Inspektor Kraśniczek w przedszkolu

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo dzieci. Tradycyjnie
19 września 2019r. przedszkolaków odwiedziła maskotka Komendy Powiatowej Policji
w Kraśniku Inspektor Kraśniczek w towarzystwie policjantów. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Policjanci wytłumaczyli dzieciom jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak zachowywać się podczas ataku psa. Inspektor Kraśniczek w formie praktycznej przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Dużym zainteresowaniem cieszyło się oglądanie policyjnego radiowozu. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły gościom podziękowanie.

Była to bardzo pouczająca wizyta o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, która na pewno pozostanie dzieciom na długo w pamięci.

Aktualizacja strony 09.10.2020