Przedszkolaki w mini – zoo

Dnia 4 czerwca dzieci ze wszystkich grup wiekowych naszego przedszkola udały się na wycieczkę do mini- zoo w Wojciechowie. Po podróży autokarowej- dla niektórych była to pierwsza podróż takim środkiem lokomocji, bardzo rządne wrażeń dzieciaki zaczęły zwiedzać mini - zoo. Na trasie wycieczki zobaczyły m.in. kangury, lamy, alpaki, wielbłądy, zebry, liczne gatunki ptaków wodnych i lądowych. Najwięcej radości sprawiła dzieciom obserwacja małp i lemurów, którym także spodobały się nasze przedszkolaki. Po zwiedzaniu dzieci uczestniczyły w warsztatach gliniarskich, zabawach na placu zabaw i wspólnym grillowaniu. Po całym dniu, pełne wrażeń, emocji i wspomnień dzieci wróciły do przedszkola.

Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy w Kraśniku, za co serdecznie dziękujemy.

Aktualizacja strony 30.08.2019