Dni otwarte w Przedszkolu w Stróży

Od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 20 lutego – w środę oraz 21 lutego – w czwartek.

Dzieciaki i ich rodzice mieli możliwość poznać przedszkole, panie pracujące w placówce oraz – co chyba najważniejsze – zabawki, którymi to nasi najmłodsi bawili się wyśmienicie. Podczas zabaw swobodnych dzieciaki miały okazję poznać swoich rówieśników, pobawić się zabawkami, zajrzeć w każdy ciekawy kątek oraz oswoić się
z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Zabawy organizowane dały możliwość sprawdzenia się, a zajęcia plastyczne ucieszyły wszystkich, bo każdy efekty swojej pracy zabrał ze sobą. Rodzice mieli możliwość rozmowy między sobą oraz paniami pracującymi w różnych grupach.
Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego
z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców – był to mile spędzony czas

Aktualizacja strony 30.08.2019