Rodzice czytają bajki

Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem chroni przed uzależnieniem od telewizji, buduje więź między dorosłym i dzieckiem.
Rodzice przychodzą do przedszkola nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki. Są to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane.
I dla przedszkolaków, którzy chętnie i uważnie słuchają nowych bajek i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza – bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

Grupę „Wiewiórki” odwiedziła mama Zosi, która czytała piękne bajki. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały bajek, a także oglądały kolorowe ilustracje. Mama Zosi zaskoczyła przedszkolaczków prezentami w postaci smakołyków.
Grupę „Motylki” odwiedziła mama Hani oraz Julki.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejnych rodziców.

Aktualizacja strony 30.08.2019