„Rzepka” – w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum w Stróży

Dnia 13 grudnia 2018 roku dzieci z naszego przedszkola miały możliwość obejrzenia przedstawienia pt. „Rzepka” J. Tuwima.

W rolę aktorów wcielili się uczniowie Publicznego Gimnazjum w Stróży pod opieką pedagoga szkolnego pani Malwiny Siemion. Gimnazjaliści przedstawili własną, pełną humoru i muzyki interpretację utworu. Przedszkolaki z zapartym tchem i z niecierpliwością oglądały przedstawienie oczekując kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. W spektaklu można było obejrzeć brawurowe role rzepki, babci i dziadka, wnuczka, a także różnych zwierzątek takich jak: pieska, kotka, kurki, gąski, bociana, żabki i kawki. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę aktorów uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty.

Aktualizacja strony 30.08.2019