Pasowanie na przedszkolaka

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość, która w Przedszkolu w Stróży odbyła się 09 października. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grup od najstarszej do najmłodszej. Artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ, dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań – segregowały kasztany, żołędzie i orzechy, stały na jednej nodze, podskakiwały, odgadywały zagadki, po czym Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania" oraz wręczenia dyplomów. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci i nauczycielek.

Aktualizacja strony 30.08.2019