Uroczyste zakończenie roku

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, które rozpoczęło się „Polonezem” w wykonaniu dzieci sześcioletnich, które kończą edukację przedszkolną.

Jak co roku dzieci ze wszystkich grup przygotowały występy artystyczne, gdzie dały pokaz swoich umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych. Były wiersze i piosenki o wakacjach, o lecie, ale również pożegnanie przedszkolaków, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w pierwszej klasie.

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych przeżyć, a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechów na każdy dzień.

Aktualizacja strony 30.07.2018