Niegrzeczna królewna

6 czerwca po obiedzie na dzieci czekała niespodzianka. Tego dnia miało miejsce przedstawienie pt. „Niegrzeczna Królewna” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy „Biedronki”. Reżyserem była Pani Joanna Nowakowska.

Teatrzyk w humorystyczny dla dzieci sposób przedstawił im, że nie warto być niemiłym
i niegrzecznym, a należy zachowywać się w sposób kulturalny i używać słów: dziękuję, przepraszam, proszę. Charakter edukacyjny jak i niezmiernie humorystyczny tego przedstawienia doprowadził niektórych do łez.

Wystąpili: Krasnale- Tata Miłosza i Mama Olka, Księżniczka- Mama Hani, Królowa- Mama Sary, Elfy- Mama Kuby Sz, Mama Kuby Z, Kwiaty- Mama Natalki, Mama Adasia, Mama Patrycji, chórek- Mama Emilki, Mama Majki, Mama Lenki, Motyle- Mama Julki, Mama Alicji, Drzewo- Tata Ani. Za stroje i oprawę wizualną odpowiedzialne były mamy: Wojtka, Zuzi, Amelki.

Aktualizacja strony 30.07.2018