Dzień Mamy i Taty

Uroczystości z udziałem rodziców są zawsze elementem urozmaicającym życie przedszkola. Imprezy te mają ogromne walory wychowawcze i poznawcze. W ogromny sposób sprzyjają integracji dzieci, rodziców i nauczycieli. Stojąc na scenie, przedszkolaki czują się współodpowiedzialne za całość występu, same dbają o to, by wszystko poszło, jak najlepiej. Każde z nich najlepiej jak potrafi odgrywa powierzoną mu rolę. Takie spotkania służą lepszemu wzajemnemu poznaniu się rodziców i dają im możliwość obserwowania swojego dziecka w grupie rówieśniczej.

W tym roku Dzień Mamy i Taty odbył się w ogrodzie przedszkolnym. Na koniec uroczystości wystąpiła Ola Czarnota z piosenką „List do matki” Wioletty Willas
i zaprezentowała swój niewątpliwy talent wokalny. Niejedna mama ze wzruszenia ocierała łzy, a i tatusiom zaszkliły się oczy.

Wszystkim Rodzicom życzymy samych dobrych dni!

Aktualizacja strony 30.07.2018