II Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski

W Przedszkolu w Stróży 5 kwietnia 2018 roku odbył się II Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski. Jego celem było rozwijanie zainteresowania literaturą Doroty Gellner, jak również integracja społeczności lokalnej. Swoje zdolności recytatorskie zaprezentowało 19 uczestników z 5 placówek: z Przedszkola
i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Słodkowie Trzecim, z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kowalinie, z Przedszkola przy Zespole Szkół w Zakrzówku, Przedszkola w Urzędowie, oraz z Przedszkola w Stróży.

Wszystkie przedszkolaki wystąpiły na scenie, recytując wiersze, dlatego też każdy występ publiczność nagradzała gromkimi brawami.

Miła atmosfera, otrzymane dyplomy i upominki dały w tym dniu dużo radości.

Bardzo dziękujemy rodzicom i wychowawcom za przygotowanie dzieci do występu oraz sponsorom: Gminie Kraśnik, Lasom państwowym – Nadleśnictwo Kraśnik, Przedsiębiorstwu Annex - Wiesław Kołczewski oraz Has – Intermontage – Henryk i Agnieszka Szubartowscy za pomoc w ufundowaniu nagród.

Aktualizacja strony 30.07.2018