W Muzeum Bombki Choinkowej

Coraz bliżej święta, a My już powoli przygotowujemy się do tego cudownego czasu. Z tej okazji wybraliśmy się do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Grupy Biedronek
i Jeżyków mogły podziwiać niepowtarzalne i wspaniałe małe dzieła sztuki. Wystawa obejmuje kilka tysięcy eksponatów. Część choinek jest ubrana tematycznie m.in. w stylu: amerykańskim, francuskim, staropolskim, wiktoriańskim i norweskim. Podziwialiśmy proces dmuchania bombek oraz ozdabiania ich. Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu.
Na pamiątkę pobytu w fabryce każde dziecko otrzymało bombkę z imieniem oraz własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów.

Aktualizacja strony 30.07.2018