Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 3.11.2017r. w Naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały publiczności piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory. Dzieci podeszły do zadania z ogromnym entuzjazmem. W dalszej część i złożyły uroczyste ślubowanie, a dyrektor przedszkola z pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom, który był zwieńczeniem tejże uroczystości. Od tego dnia dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola są pełnoprawnymi przedszkolakami.

Aktualizacja strony 30.07.2018