Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2017r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Na początku wystąpiły dzieci z młodszych grup. Następnie wystąpiły sześciolatki. Starszaki dostojnie odtańczyły poloneza i zaprezentowały program słowno – muzyczny. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice
w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Aktualizacja strony 01.10.2017