Dzień Dziecka ze Strażakami

Święto wszystkich dzieci to jeden z najbardziej oczekiwanych dni przez przedszkolaki.

1 czerwca nikt nie mógł narzekać na nudę. Już od rana na dzieci czekały niespodzianki. Specjalnie na tę okazję przybyli ważni goście – Starosta Kraśnicki Andrzej Maj oraz Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski – z upominkami dla najmłodszych.

Bardzo dużą atrakcją dla dzieci były pokazy strażackie zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Stróży. Każdy nawet najmłodszy przedszkolak mógł poczuć się jak prawdziwy strażak trzymając w dłoni ciężki sprzęt gaśniczy.

Po powrocie w ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekały różne ciekawe zabawy
i konkurencje.

Serdeczne podziękowania należą się władzom lokalnym oraz panu Krzysztofowi Wielgusowi za poświęcenie czasu i zorganizowanie atrakcji dla przedszkolaków.

Aktualizacja strony 01.10.2017