„Rozśpiewane przedszkole” – konkurs w Urzędowie

26 maja 2017 r. dzieciaki z Przedszkola w Stróży brały udział w XI Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane Przedszkole” organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Urzędowie.

Nasze przedszkole reprezentowało 4 dzieci. Patrycja i Karolina w kategorii 3-4 latków, oraz Ola i Szymon z 5,6-latków.

Wszystkie dzieci wspaniale zaprezentowały swoje talenty wokalne, o czym świadczyły gromkie brawa zgromadzonej publiczności. Oczywiście, jak co roku udało się stanąć na podium naszym wychowankom. Ola zajęła 3 miejsce w kategorii 5,6-latków.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Bardzo dziękujemy za wspaniałe występy oraz reprezentowanie naszego przedszkola i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje konkursu.

Aktualizacja strony 01.10.2017