Twój Dar Serca dla Hospicjum

Przedszkole w Stróży kolejny raz wzięło udział w akcji charytatywnej Twój Dar Serca dla Hospicjum. Zbiórka środków finansowych została przeprowadzona podczas wystawy staroci, na której można było obejrzeć zapomniane już przedmioty codziennego użytku, przygotowanej dzięki uprzejmości Pana Marka Soleckiego – Przewodniczącego Kraśnickiego Klubu Kolekcjonerów.

Zorganizowano również kawiarenkę, w którą zaangażowali się nie tylko pracownicy przedszkola, ale również cała Społeczność Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Stróży z młodzieżą Szkolnego Klubu Wolontariusza na czele.

Wspólnymi siłami udało się zebrać 1500 złotych. Cała kwota została przekazana na potrzeby podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i okazali wsparcie chorym dzieciom oraz ich najbliższym. Pozwoli im to godnie przejść z kruchości życia w inne – lepsze, bez bólu i cierpienia...

Aktualizacja strony 01.10.2017