Rodzinna „Muzyczna Majówka” w Słodkowie Pierwszym

W niedzielne popołudnie 7 maja w Świetlicy Wiejskiej w Słodkowie Pierwszym odbyła się „Muzyczna Majówka”. Imprezę zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Stróży – Kolonii. Można było wysłuchać zarówno recytacji, piosenek jak też muzyki klasycznej. Uroczystość uświetniła swoim występem grupa przedszkolna „Biedronki” oraz uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Stróży. Przedszkolaki zaśpiewały kilka piosenek: „Nasze uszy słyszą świat”, „Dziwna chatka”, „Kwiatowa wróżka”, „Wiosna w błękitnej sukience”, „Pierwiosnek” oraz zatańczyły do piosenki „Krakowiak wiosenny”. Po występach dzieci i młodzieży, zaproszonego kabaretu z Łychowa oraz słodkim poczęstunku, publiczność ruszyła na parkiet. Zabawę dla wszystkich poprowadził zawodowy wodzirej – Pan Łukasz. Przedszkolaki wraz z rodzicami i dziadkami bawili się doskonale. Zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości państwa Iwony i Tomasza Szymczyków z firmy Centrum Foto Video z Kraśnika.

Aktualizacja strony 01.10.2017