"Let s sing..."

19 października w Przedszkolu w Stróży odbył się Przegląd Piosenki Angielskiej. Wystąpiły dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kowalinie. Była przedstawicielka Przedszkola w Urzędowie. Swoimi umiejętnościami wokalnymi
i językowymi wykazały się również dzieci z naszego przedszkola. Nad prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwała komisja w składzie: Agnieszka Płatek – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stróży oraz Monika Karczmarczyk – instruktor wokalno – teatralny. Wszyscy młodzi wykonawcy świetnie poradzili sobie z tym wcale niełatwym zadaniem, za co dostali gromkie brawa i gratulacje. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodycze, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Kraśnik oraz Radę Rodziców Przedszkola w Stróży. Za ten gest serdecznie dziękujemy.

Aktualizacja strony 01.10.2017