Pierwsze dni w przedszkolu

„Ja chodzę tam co dzień,

Obiadek dobry jem,

A po spacerze w sali

Wesoło bawię się.

Kolegów dobrych mam,

Nie jestem nigdy sam,

Przedszkole domem drugim jest….”

Wszystkie dzieci i dorośli pożegnali już upalne wakacyjne dni i lato. Przyszedł wrzesień, za nim jesień, i czas zacząć nowy rok szkolny. 1 września od samego rana w naszym przedszkolu panował gwar. Niektóre dzieci z wielką radością i uśmiechem na twarzy witały swoje koleżanki, kolegów i panie, dzieląc się opowieściami o wakacyjnych przygodach. Dla innych, szczególnie tych, które po raz pierwszy przekroczyły przedszkolne progi był to jeden z najtrudniejszych dni. Rozstanie było trudne nie tylko dla maluszków, ale i dla ich rodziców. Mamy nadzieję, że najbliższy rok szkolny będzie obfitował w ciekawe zajęcia, zabawy i wiele ciekawych doświadczeń oraz, że każde z dzieci choć przez chwilę poczuje się tu jak w drugim domu….

A tak spędzają czas nasze tegoroczne przedszkolaki:

Aktualizacja strony 01.10.2017