Wyprawa do teatru

27 kwietnia dzieci ze wszystkich grup udały się na wycieczkę do Lublina, której głównym celem było uczestnictwo w przedstawieniach teatralnych. Zajączki i Pszczółki obejrzały „Baśń o zaklętym kaczorze”, gdzie poznali Weronkę, dziewczynę o gołębim sercu ratującą swego umierającego ojca. Aby tego dokonać oddała swoją rękę i serce Złotnikowi zaklętemu w kaczora. Wraz z bohaterką przedszkolaki weszły w baśniowy świat magii, bohaterów o złotych sercach, i tych którzy maja serce z kamienia. Opowieść bardzo się podobała mimo tego, iż chwilami nie jeden przedszkolak zamknął oczy z przerażenia.

Dzieci z grup młodszych-Motylki, Jeżyki i Biedronki uczestniczyły w spektaklu „Bucik Kopciuszka”, które było dla nich wspaniałą, pełną śmiechu i dobrej zabawy przygodą. Ogromną atrakcją dla najmłodszych był fakt, że wszyscy widzowie siedzą na miękkiej podłodze- scenie wraz z aktorami. Dawało to lepszą możliwość nawiązania kontaktu widz- aktor i aktywnego uczestnictwa przedszkolaków w przedstawieniu. Udało nam się nawet zrobić kilka zdjęć. Zobaczcie sami jak było fantastycznie…

Aktualizacja strony 19.09.2016