Twój Dar Serca dla Hospicjum

Przedszkole w Stróży już po raz ósmy wzięło udział w akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum”. Stąd w świetlicy gminnej odbył się „Koncert Wiosenny” w wykonaniu przedszkolaków, na którym zorganizowana została zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Lubelskie hospicjum to miejsce niezwykle ważne i godne poparcia – podejmuje na co dzień „wielkie” działania, zapewnia godne życie tym, którzy są najsłabsi i bezbronni w obliczu swojej choroby. Jest czymś więcej niż oddziałem szpitalnym. To miejsce, gdzie, pomimo bólu i świadomości śmierci, dzieci i ich bliscy mogą przeżywać radość. Dlatego tak ważna jest każda pomoc i uwrażliwienie najmłodszych na potrzeby drugiego człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i okazali wsparcie chorym dzieciom.

Aktualizacja strony 19.09.2016