Razem bawić się weselej….dni otwarte w przedszkolu

Aby zapoznać dzieci z przedszkolem oraz ułatwić proces przyszłej adaptacji co roku organizujemy w naszym przedszkolu zajęcia otwarte dla przyszłych przedszkolaków. Tek też było i w tym roku.

Podczas ferii zimowych zgromadzeni goście poznali przedszkolne sale, starszych kolegów
i koleżanki oraz panie. Większość z nich chętnie uczestniczyła w zorganizowanych zajęciach, lepiła z masy solnej, próbowała śpiewać i bawić się przy muzyce, dużym zainteresowaniem cieszyło się tajemnicze, zaczarowane pudełko zamieniające krople deszczu w śnieżynki. Największa frajdę jednak wszystkim gościom sprawiła możliwość zabawy w wybrany przez siebie, dowolny sposób. Mamy nadzieję, że dzieciaki były zadowolone z wizyty i od września zagoszczą na dłużej w przedszkolnych progach.

Aktualizacja strony 19.09.2016