Bal nad bale w karnawale

Karnawał to czas balów, maskarad i wesołych zabaw podczas których chętnie bawią się nie tylko dorośli. To również wspaniała okazja do zabawy dla dzieci. Największą frajdą dla nich jest wcielanie w najróżniejsze postacie bajkowe. Dla najmłodszych nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż ubranie niezwykłego stroju i możliwość stania się księżniczką, baletnicą, piratem, super- bohaterem, krasnalem czy ulubionym zwierzakiem.

W naszym przedszkolu 26 stycznia od samego rana przechadzały się najróżniejsze, barwne postaci, które po śniadaniu świetnie bawiły się przy ulubionych przebojach
i konkursach. Przedszkolaki mile wspominają czas spędzony na wspólnej zabawie i już nie mogą doczekać się kolejnego balu, planując za co za rok się przebiorą.

Aktualizacja strony 19.09.2016