Mikołaj w przedszkolu

Przyszedł grudzień, a co za tym idzie chyba najbardziej oczekiwany przez wszystkie dzieci dzień w roku- 6 grudnia i odwiedziny Św. Mikołaja. Do naszego przedszkola w tym roku Mikołaj zawitał dwa dni wcześniej, czym sprawił wszystkim niesamowitą niespodziankę.

Najpierw odwiedził najmłodsze dzieci- Motylki i Jeżyki, później grupy starsze- Biedronki, Zajączki i Pszczółki. Wszystkie dzieci z piosenką na ustach i ogromną radością powitały gościa. Przyjmując prezenty nie zapominały o magicznym słowie „dziękuję”, czym mocno zaskoczyły Mikołaja. Oprócz indywidualnych upominków Mikołaj ofiarował dla każdej grupy worek prezentów.

Na koniec i przedszkolaki miały mały pamiątkowy upominek dla gościa, w postaci ręcznie wykonanej choinki i rysunków.

Po wizycie dzieci wraz z paniami odpakowały prezenty, ustaliły im miejsca w sali, a później bawiły się nimi z wielką radością.

Mikołaj wychodząc szepnął pani dyrektor na ucho, że w naszym przedszkolu dzieci są bardzo grzeczne i zapewniał, że za rok również nas odwiedzi.

Aktualizacja strony 19.09.2016