Dzień Dziecka

W naszym przedszkolu swoje święto obchodzili już dziadkowie, rodzice. Wreszcie przyszedł czas na Dzień Dziecka.

W tym dniu przedszkolaki wybrały się do OSP w Stróży, gdzie strażacy przygotowali dla nich nie lada atrakcje. Dzieci miały okazję zobaczyć wozy strażackie, sprzęt gaśniczy. Mogły również polewać wodą – to wcale nie było takie łatwe, ale wszystkie przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tym wyzwaniem.

W ogrodzie przedszkolnym czekały na dzieci kolejne niespodzianki – zabawy i konkursy zorganizowane przez wychowawców.

W tym dniu w przedszkolu nie zabrakło ważnych gości – Starosta Powiatu Kraśnickiego Andrzej Maj oraz Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski odwiedzili dzieci ze słodkim poczęstunkiem.

Dzień Dziecka należy uznać za udany – świadczyły o tym uśmiechnięte buzie przedszkolaków.

Serdeczne podziękowania należą się tacie Zuzi W. – dzielnemu strażakowi, który pomógł nam w organizacji tak ważnego święta.

Aktualizacja strony 02.07.2015