Cukier- Lukier, czyli nasza słodka przygoda

11 grudnia nasze przedszkole odwiedziły panie, które na co dzień pracują w najmniejszej na świecie fabryce słodyczy- manufakturze „Cukier- Lukier” w Lublinie.

Goście przedstawili fantastyczny pokaz ręcznie robionych smakołyków. Jeśli słodycze mogą być zdrowe, to te właśnie takie są. Do ich produkcji dodawane są bowiem tylko naturalne aromaty owocowe oraz roślinne barwniki.

Po pełnym emocji pokazie nadszedł najmilszy chyba moment, w którym dzieciaki własnymi małymi rączkami wykonały lizaka- każdy dla siebie.

W tej niezwykłej przygodzie uczestniczyli również zaproszeni przez nas uczniowie klasy I „a” ze Szkoły Podstawowej w Stróży. Było to bardzo miłe spotkanie zarówno dla obecnych jak i „starych” przedszkolaków.

Wszyscy świetnie się bawili, nawet nasze panie i pani dyrektor, które też wykonały lizaki dla siebie.

Aktualizacja strony 02.07.2015