Poznajmy się - ognisko integracyjne

Dzięki wspaniałej pogodzie już 18 września zorganizowaliśmy ognisko integracyjne dla dzieci, ich rodziców i opiekunów.

Po krótkiej prezentacji talentów wokalnych każdej z grup - nadszedł czas na zabawy
i konkursy!

Chętnych do zabawy trzeba było troszkę zachęcić, ale jak już poszło to na całego…

Największym zainteresowaniem ( dzieci oczywiście) cieszyły się dmuchane zamki ze zjeżdżalnią i kulkami, gdzie dzieciaki mogły hasać do woli. Mimo iż od rana były do ich dyspozycji, to niezmordowanie walczyli o najlepsze pozycje do samej 18, kiedy to panowie przyjechali zabrać sprzęt. Żal było się rozstawać, gdyż kiełbaski smakowały, wszyscy mieli dobry humor i bawili się przednio, o czym może świadczyć Integracyjny Obraz z odbitymi paluszkami - wiszący w naszej szatni.

Aktualizacja strony 02.07.2015