Impreza promująca dziedzictwo kulturalno - historyczne Stróży - Kolonii

W dniu 1 czerwca 2014 roku odbyła się impreza promująca dziedzictwo kulturowo – historyczne Stróży – Kolonii.

Przy kaplicy pw. Świętej Trójcy odbył się kiermasz ciasta gospodyń z terenu Gminy Kraśnik oraz wystawiono rękodzieło w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum w Stróży. Uzyskany dochód przekazano na renowację wnętrza kaplicy.

Przedszkolaki mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji – nadmuchiwany ring oraz skałka wspinaczkowa.

Imprezę uświetnił występ wokalno – taneczny naszych wychowanków. Swoje talenty zaprezentowały dzieci z grupy WIEWIÓRKI pod opieką pani Zosi i pani Asi. Nasze 6 latki zaśpiewały 4 piosenki oraz odtańczyły pięknego walczyka.

Na zakończenie imprezy był koncert w wykonaniu artystów z Filharmonii Lubelskiej.

Aktualizacja strony 15.10.2014