„Jaś i Małgosia”

7 maja Krasnale, Misie, Jeżyki i Wiewiórki tuż po śniadaniu wyjechały do CKiP w Kraśniku na przedstawienie „Jaś i Małgosia”.

Bohaterowie zabrali młodych widzów do tajemniczego lasu, w którym odkryli smakowitą chatkę z pierników i jej przebiegłą właścicielkę – Babę Jagę. Wszystkie dzieci tak głośno wypowiadały magiczne zaklęcia, że nawet zła wiedźma uciekła w przestrachu. Wiadomo przecież, że dobro zawsze bierze górę nad złem.

Leśna przygoda z Jasiem i Małgosią nauczyła młodych widzów jak przezwyciężyć własne strachy i przekonała, że zawsze warto wierzyć w siebie.

W nagrodę za aktywny udział w leśnej wyprawie, Jaś i Małgosia odkryli przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych i zaprosili wszystkich za kulisy. Dzięki temu przedszkolaki mogły poznać teatr „od kuchni”, gdzie aktorzy wyglądają tak zwyczajnie,
a zła wiedźma wcale nie jest straszna.

Aktualizacja strony 15.10.2014