Jasełka dla kolegów ze szkoły

8 stycznia przedszkolaki z grupy WIEWIÓRKI miały zaszczyt zaprezentować swoje „Jasełka ze ślimaczkiem” w Szkole Podstawowej im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży. Na ten występ w sali gimnastycznej zabrały się klasy pierwsze, drugie, trzecie i piąta
z wychowawcami, a także pani dyrektor. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem wspaniałego występu i za miło spędzony czas podziękowali gromkimi brawami. Najbardziej spodobały się wokalne umiejętności naszych aktorów. Wychowawczynie klas młodszych wyraziły zachwyt i z niecierpliwością oczekują spotkania już we wrześniu, gdyż cała grupa będzie wtedy pierwszoklasistami. Pani Dyrektor, by osłodzić dzieciom drogę powrotną do przedszkola, wszystkich wykonawców poczęstowała cukierkami.

Aktualizacja strony 15.10.2014