Wizyta w Pracowni Świętego Mikołaja

28 listopada i 3 grudnia dzieci ze starszych grup miały nie lada okazję aby odwiedzić Pracownię Świętego Mikołaja!

Kiedy dotarliśmy na miejsce przywitała nas pani Elf, która zabrała nas do niezwykłego miejsca, gdzie najpierw zjedliśmy śniadanie, aby mieć siłę do zabawy, a potem się zaczęło…

Mieliśmy okazję: grać na dzwoneczkach i tubach dźwiękowych kolędy razem ze Świętym Mikołajem, bawić się i śpiewać piosenki ze Śnieżynką, malować ozdoby bożonarodzeniowe, grać w zbijanie wirtualnych bombek, malować zaczarowane obrazki używając tylko suchych pędzli, a na koniec każdy z nas założył fartuch i wielką kucharską czapkę i zrobił własne pierniczki!

Kiedy pierniczki się piekły my malowaliśmy sobie twarze i odgadywaliśmy co też kryje się
w skarpetach prezentowych! Piękny zapach powiedział nam, że pierniczki są gotowe
i każdy spróbował własnego dzieła!

Nawet nie wiadomo kiedy minęły 3 godziny!! Żal było odjeżdżać, ale trzeba było wracać na obiad do przedszkola.

Aktualizacja strony 15.10.2014