Ognisko integracyjne

9 października, jak co roku w naszym Przedszkolu odbyło się ognisko dla dzieci, rodziców
i pracowników przedszkola, które ma na celu lepsze poznanie się i dobrą zabawę. Ku wielkiej radości wszystkich pogoda dopisała, a na nasz plac przedszkolny przybyło bardzo dużo osób.

Gośćmi spotkania byli Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski oraz Starosta Andrzej Maj, którzy naszych przedszkolaków obdarowali torbami pełnymi smakołyków.

Po króciutkich występach artystycznych przyszedł czas na zabawy i konkursy. Nikomu nie zabrakło dobrego humoru. Był to niezwykle mile, radośnie i rodzinnie spędzony czas.

Po zabawach wszyscy zgłodnieli i przyszedł czas na grillowaną kiełbaskę, która w plenerze smakuje przecież najlepiej. Sponsorem poczęstunku była Rada Rodziców.

Jednak chyba największą frajdą dla najmłodszych okazała się przejażdżka na kucyku. Odbyła się ona dzięki uprzejmości dziadka Kacpra z grupy „Misiów”- pana Piotra Depy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a Radzie Rodziców i dziadkowi Kacpra za pomoc w organizacji imprezy.

Było super!!!

Aktualizacja strony 15.10.2014