Dzień Mamy i Taty

W maju, kiedy rozkwitają bzy i tulipany, śpiew ptaków przypomina, że jest taki dzień
w kalendarzu poświęcony najdroższym nam osobom – Dzień Mamy i Taty. Oni uczą nas pierwszych słów, najczulej patrzą i przemawiają do swoich pociech.

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego, szczęścia oraz wiary w to co dobre, piękne i szlachetne. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu dzieci szczególnie przygotowują się do tego święta.

W dniu 27.05.2013r. przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna - przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Aktualizacja strony 18.09.2013