Pożegnanie przedszkola

Jak szybko mija czas…Tak niedawno był wrzesień, nowi koledzy, koleżanki, trudne rozstania z rodzicami. A dziś już minął rok szkolny i czas się pożegnać. Niektórzy żegnają przedszkole tylko na wakacje, inni opuszczają nasze mury, by po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. I jak co roku wszystkie dzieci przygotowały krótki program, aby podziękować za kolejny spędzony w przedszkolu rok.

Na początku zaprezentowały się dzieci, które z wytrwałością uczęszczały na zajęcia karate.

…i zajęcia z języka angielskiego

Dzieci z młodszych grup podziękowały starszakom za pomoc, wspólną zabawę i życzyły im jak najlepszych wyników w nauce.

A następnie starszaki, które żegnają się z przedszkolem, występ swój zapoczątkowały pięknym polonezem…

…i wierszem, tańcem i piosenką podziękowały wychowawcom za trud włożony w przygotowanie ich do nauki szkolnej.

Rodzicom dziękujemy za współpracę, a dzieciom życzymy słonecznych wakacji!

Aktualizacja strony 29.10.2012