Dzień Otwarty w przedszkolu

Przekroczenie progu przedszkola to ważny moment w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Nierzadko towarzyszą mu silne emocje. Nasze przedszkole podejmuje działania, które mają na celu ułatwienie przyszłym przedszkolakom łagodne przystosowanie się do nowego środowiska. Aby proces adaptacji był miłym przeżyciem, zarówno dla dzieci jak i rodziców, organizujemy „Dzień Otwarty”, który w tym roku odbył się 9 lutego.

Przybyli goście mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać pracujące tu osoby. Dzieci włączyły się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki, chętnie lepiły bałwanki z masy solnej. Miały okazję poznać się z rówieśnikami podczas swobodnych zabaw oraz oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Wszyscy goście opuszczali przedszkole pełni wrażeń i oczywiście z własnoręcznie ulepionymi bałwankami.

Aktualizacja strony 29.10.2012