Z życia przedszkolakaBal, bal, bal...Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. W naszym przedszkolu także odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Dla dzieci ten niezwykły dzień wyczekiwany był przez wiele tygodni.
13 stycznia 2012 roku, w godzinach 10.00 – 13.00, nasze przedszkole zamieniło się w magiczny świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełnia się dziećmi i nie tylko – dołączyli również rodzice. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki i śpiewu pana Wodzireja. Dziewczynki przebrane były w długie, powłóczyste, balowe suknie księżniczek, w stroje Piratów, Biedronek, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja. Pojawili się też policjanci i strażacy.
Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy.Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, co było głównym celem naszego balu. Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.


Powrót do - Z życia przedszkolaka

Aktualizacja strony 29.10.2012

Kontakt z administratorem strony