Mikołaj w przedszkolu

Najbardziej oczekiwany przez nas wszystkich - dzieci, ale i również dorosłych - gość, przybył do naszego przedszkola we wtorek 6 grudnia, niezmienny od lat - Święty Mikołaj we własnej osobie. Czas oczekiwania ogromnie wszystkim się dłużył, a w dodatku trzeba było być wyjątkowo grzecznym, bo przecież niegrzeczni prezentów nie dostają. Po śniadaniu nadszedł ten moment, gdy zaczął rozbrzmiewać głos dzwoneczka na przedszkolnym korytarzu. Wszyscy wiedzieliśmy, że to On - Święty Mikołaj. Wizytę nasz gość rozpoczął od Maluszków - 3- latków z grupy Misiów, oraz 4 – latków z grupy Wiewiórek.

Następnie odwiedził Zajączki, Liski i Jeżyki.

Spotkania w grupach obywały się w bardzo miłej atmosferze. Dzieci rozmawiały z Mikołajem, odpowiadały na pytania gościa, śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Oczywiście dla wszystkich najprzyjemniejsze było otrzymanie prezentów, których nie brakowało w ogromnych Mikołajowych workach.

Przez cały dzień na twarzach przedszkolaków gościły uśmiechy. A to dzięki nowym zabawkom, którymi mogły się bawić.

Serdeczne podziękowania należą się pomocnikom Mikołaja - Rodzicom naszych pociech, bez których to spotkanie na pewno nie doszłoby do skutku.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Aktualizacja strony 29.10.2012