„Jedzie pociąg wakacyjny, pociąg kolorowy
Już wjeżdżają wagoniki na peron bajkowy…”

W tym roku wyjątkowo wcześnie, bo 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011, a tym samym pożegnanie starszaków i powitanie wakacji.

Krasnale i Żabki cieszyły się z wakacji i przedstawiły zebranym widzom swoje plany na letni wypoczynek. Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu posłuchamy ciekawych opowieści i wrażeń z pobytu w górach, na Mazurach czy nad morzem.

Na pożegnanie Biedronki, Motylki i Pszczółki przygotowały inscenizacje, w których wierszem i piosenką podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w opiekę i edukację.

Na pożegnanie przedszkola dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej zatańczyły uroczystego poloneza.

Wszystkim dzieciakom życzymy udanych, słonecznych i pełnych przygód wakacji a starszakom samych sukcesów w szkole.

Aktualizacja strony 01.09.2011