Twój Dar Serca dla Hospicjum

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu” (Mikołaj Gogol)

Pod takim hasłem nasze przedszkole już po raz trzeci wzięło udział w akcji wspierającej Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Zorganizowaliśmy przedszkolną kawiarenkę,
w której można było usiąść, zjeść ciastko przy gorącej kawie lub herbacie. Chętnych nie brakowało. A to dzięki dzieciom, które tak pięknie zapraszały Rodziców.

Dnia 7 kwietnia zorganizowaliśmy wiosenny koncert w nowo otwartej sali w budynku OSP w Stróży. Licznie przybyli goście mogli podziwiać talenty wokalne, taneczne oraz aktorskie naszych przedszkolaków.

Wszyscy młodzi artyści, pomimo tremy, świetnie poradzili sobie na scenie, o czym świadczyły gromkie brawa ze strony widowni.

Wszyscy uczestnicy chętnie wspomagali naszą akcję i wrzucali do puszki pieniążki, które zostaną przekazane na potrzeby hospicjum.

Wszystkim darczyńcom oraz Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie kawiarenki składamy serdeczne podziękowania. Dzięki nim, na twarzach bezbronnych dzieci pojawi się uśmiech, być może u niektórych po raz ostatni…

Ale nawet dla jednego uśmiechu warto okazać serce.

Aktualizacja strony 01.09.2011