Z życia przedszkolakaDzień Babci i Dziadka„Jaki dzisiaj dzień wesoły, najprawdziwsze święto. Widzę Babcię tak szczęśliwą, pięknie uśmiechniętą. Dziadek taki elegancki, pięknie ogolony, to dla Babci - mojej Babci, czyli swojej żony."


Babcia i Dziadek - te dwa krótkie słowa zawierają tyle miłości, troski i przyjaźni. To oni są naszymi przyjaciółmi, otaczają nas swą troską, zawsze podają swoją pomocną dłoń, spacerują z nami, zapoznają z przyrodą, czytają ulubione bajki i robią najlepszą w świecie herbatkę z sokiem malinowym gdy jesteśmy chorzy. Dlatego, co prawda trochę później niż zwykle, zaprosiliśmy Babcie i Dziadków do naszego przedszkola.


3 i 4 lutego licznie przybyli Dziadkowie dzieci z wszystkich grup wiekowych. Każda grupa przedstawiła ciekawy program artystyczny, były przedstawienia, inscenizacje wiersze, piosenki i tańce, które wywołały radość i wzruszenie u naszych gości.


KrasnaleŻabkiBiedronkiMotylkiPszczółkiPo występie przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami, a jako podziękowanie, Babcia Amelki przeczytała dzieciom bajkę.


Na zakończenie wszyscy i duzi i mali zajadali się pysznym ciastem…


…a potem szybko pożegnali przedszkole i z Dziadkami poszli do domu.


I w ten sposób prawdą okazały się słowa piosenki „...nie pytajcie kogo wolę lepsza Babcia niż przedszkole”.


Kochanie Babcie, kochani Dziadkowie!


Dziękujemy Wam za wszystko, za to co dla nas robicie, a najbardziej za to, że po prostu jesteście…


Powrót do - Z życia przedszkolaka

Aktualizacja strony 01.09.2011

Kontakt z administratorem strony