Mali konstruktorzy

I mamy dowód na to, że wszystko zaczyna się w przedszkolu.

Ta strona jest dla niedowiarków, czyli tych, którzy uważają, że przedszkole jest niepotrzebne i wszystkie zasługi przyznają szkole.

Wystarczyło dostarczyć dzieciom odpowiedniego materiału – czytaj „klocki”, aby odkryć talenty konstruktorskie i nie ukrywamy, że rosną nam przyszli inżynierowie.

Na zdjęciach widać prace głównych konstruktorów Mateusza i Kuby oraz ich pomocników: Bartka, Maćka, Bartka i Klaudiusza.

„Dźwig”

„Czołg”

Do grupy dołączył też Konrad. Tym razem chłopcy zbudowali sobie komputer. Przygotowali sporo płyt. Oby tylko nie poprzestali na grze...

„Komputer”

Mamy nadzieję, że te zainteresowania i talenty będą „zarażały” innych i motywowały do podejmowania trudniejszych wyzwań w przyszłości.

A strona ta będzie aktualizowana, czyli dodamy nowe zdjęcia następnych, wspaniałych pomysłów naszych konstruktorów.

Aktualizacja strony 01.09.2011