Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 14 grudnia w grupie Krasnali odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka,
a Żabki, Biedronki, Pszczółki i Motylki uczestniczyły w pasowaniu na starszaka. To jedno
z pierwszych najważniejszych doświadczeń młodych ludzi.

Przedszkolaki odświętnie ubrane zaprezentowały zgromadzonym gościom swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

Następnie dzieciaki złożyły ślubowanie, po którym pani dyrektor przeprowadziła uroczyste pasowanie na przedszkolaka i starszaka każdego dziecka. Użyła do tego odpowiedniego „narzędzia” czyli wielkiej czerwonej kredki.

W ręce świeżo upieczonych przedszkolaków powędrowały dyplomy i małe słodkie upominki.

Uroczystość zakończył poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Radości i wzruszeniom nie było końca: rodzice byli uszczęśliwieni występem swoich pociech, dzieci czuły się dumne, że zostały już prawdziwymi przedszkolakami.

Aha i jeszcze jedno… był to wspaniały debiut najmłodszych przedszkolaków- najgrubsze lody zostały już przełamane! Oby tak dalej!

Dziękujemy wszystkim dzieciakom za wspaniały występ, a rodzicom za przygotowanie poczęstunku i wspieranie swoich latorośli.

Nowo upieczonym przedszkolakom i starszakom życzymy samych sukcesów!

Aktualizacja strony 01.09.2011