Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku nasze przedszkole zorganizowało uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dnia 21 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola kochane Babcie i Dziadków.

Przygotowaliśmy dla nich program artystyczny: recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka zakręciła się w oku, kiedy patrzyli na swoje wnuczęta. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i dumy. Rozpromienione twarze gości ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i spędzone
z wnukami chwile.

Po występie przedszkolaki wręczyły najbliższym upominki. Później nasi niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek.

Cieszymy się, że Babcie i Dziadkowie chętnie odwiedzają przedszkole. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci...