Gościmy Świętego Mikołaja

Dnia 5 grudnia odwiedził nas Pan w czerwonym ubraniu, z długą, białą brodą. Przyniósł dużo worków z prezentami. Przyszedł dzień wcześniej niż zwykle.

Czy już wiecie kto to? Nie? A my wiedzieliśmy od razu!!!
To Mikołaj!
Siedzieliśmy bardzo grzecznie, zaśpiewaliśmy dla Niego kilka piosenek, a On w tym czasie usiadł, żeby odpocząć.
Po chwili każdy dostał paczkę ze słodyczami i upominkiem, a oprócz tego każda grupa otrzymała wielki worek z zabawkami. Obiecaliśmy Mikołajowi, że będziemy grzecznie i zgodnie się bawili przez cały rok. Mikołaj zaś obiecał, że znów nas odwiedzi. Pożegnaliśmy Mikołaja.... a sami rozpoczęliśmy zabawy nowymi zabawkami:

„Krasnoludki” z wielkim zaciekawieniem rozpakowały swój worek i postanowiły sprawdzić co można wybudować z nowych klocków.

„Smerfy” wolały obejrzeć własne upominki i spróbować co dobrego dostały od Mikołaja.

Jak widać „Słoneczka” i „Biedronki” też próbują ułożyć coś z nowych klocków.